SHIRT MACHINES

FOR EXCLUSIVE GARMENTS

Hakkımızda EPA AKIN
EPA AKIN Factory

Hakkımızda

1980 yılında Türkiye’nin en önemli gömlek üreticilerinden olan AKIN ailesi yıllar içinde biriktirdiği tecrübesi ile gömlek üretim tesislerinde ki sıkıntıları çözmek adına gömlek makinesi üretimine başlamıştır.

O zaman ki şartlarda 35 yıllık gömlek üretiminde ki deneyimiyle ihtiyaçlar tespit edilmiş ve gömlek makineleri üretim alanına girilmiştir. 1989 senesinde konusunda profesyonelleşen EPA AKIN markasını tescil etmiş ve bugün dünyanın en ünlü gömlek üreticisi firmalarına kusursuz gömlek makineleri ve otomasyonel çözümler ve hizmet sunan büyük bir marka haline gelmiştir.

EPA AKIN 50 ülkeye düzenli ihracat yapmakta ve dünyanın çeşitli ülkelerinde ki profesyonel tekstil makinesi satıcılarıyla ortak çalışmalar sürdürmektedir.

Dünya Çapında

EPA AKIN müşterilerine global servis sunmayı hedeflemiştir.

Deneyim

Yaklaşık 30 yıllık tecrübesi ile EPA, tekstil üretim sorunlarını başarıyla çözmüştür ve bu alanda yenilikçi bir liderdir.


Shirt Automation

Gömlek Otomasyonları

Kuruluş amacı yalnızca gömlek sektörüne hizmet vermek olan firmamız dünya standartlarında makineler üretmekte ve kusursuz servis hizmeti sunmaktadır.

1991 yılından beri sadece gömlek sektöründe makine üretmek ve hizmet vermek gerçekten uzmanlık gerektirir. Gömlek üretimiyle ilgili her türlü detayda uzman olan kadromuz Epa Akın adını tüm dünyaya duyurmuştur. Firmamız dünyanın sayılı gömlek üreticilerine satışlar yapmaktadır.

Firmamızın en önemli ilkelerinden biri olan kusursuz servis ve satış sonrası hizmet anlayışımız bizleri sektörde ön plana çıkarmıştır.

Yalnızca satış sürecinde değil deneyimli müşteri hizmetleri kadromuz müşterinin her türlü problemine çözüm üretip cevap verebilmektedir.


Customer Relations

Müşteri İlişkileri

Epa Akın ailesi olarak anlayışımız her bir müşterinin bizlerin ortağı olduğunu kabul etmemizdir.

Bu anlayış her şeyden önce müşterilerimize (ortaklarımıza) sıkı ve samimi bir diyalog içinde olmamızı sağlamaktadır. Deneyimli müşteri hizmetleri kadromuz müşterilerin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru şekilde belirler müşteri ve pazarla sürekli iletişimde bulunur ve sürekli müşteri mutluluğunu hedefler.


Worldwide

Dünya Çapında

EPA AKIN müşterilerine global servis sunmayı hedeflemiştir.

Ücretsiz online danışmanlık sistemiyle dünyanın her yerinden müşterinin sorunlarına online çözüm aranmaktadır.

Satış politikamızın temeli olan servis hizmeti teknolojinin yardımıyla daha hızlı ve verimli bir hale getirilmeye çalışılmaktadır.


Flexibility

Esneklik ve Hız

Bugün dünyanın global pazarında firmalar rekabet edebilmek için zamandan tasarruf eden hızlı ve değişikliğe ayak uydurabilen makineler üretmek zorundadırlar.

Pazarda rekabetçi olabilmek için gerekli unsurlardan en önemlisi bu iki faktördür ancak bunların yanında kaliteden ödün vermemekte işin bir diğer boyutudur. Epa Akın ürünleri maksimum esneklikte üretilmektedir bunun sebebi makinelerin değişime kolayca ayak uydurabilmesidir.

Bunun yanında Arge çalışmaları ile imalatımızı koordineli bir hale sokmaktayız.

Aldığımız ISO 9001 belgesi bizler için oldukça önem taşıyan çalışma sistemimizi düzenlemekte ve bu rekabetçi ortamda bizleri daha hızlı ve kaliteli olmaya hazırlamaktadır.

Bu anlayış kuruluşumuzdan beri en temel düşüncemiz olmuştur. Böylece satışta ve satış sonrasında firmamız ve müşterilerimiz arasında gerçek güvenilirlik olmuştur.


Productivity

Güven ve Verim

Güvenilir bir kurum olmanın en kısa yolu uzun vadeli ilişkilerle müşterilerimizin gereksinimlerine ve amaçlarına yardımcı olmaktır.

Aynı zamanda ilke edindiğimiz bu yöntem hizmet ettiğimiz sektörde müşterilerimizin çeşitli taleplerini yerine getirebilecek esnekliğe sahip olmak demektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm getirmek konusunda duyduğumuz sorumluluk, verimliliklerini daha iyi çözümlerle arttırmak yolunda çabalarımıza yön vermektedir.

Bu sorumluluk mevcut ürünlerimizi devamlı geliştirmek ve yeni teknolojileri üretime adapte etmemize yardımcı olmaktadır.